• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке дозволить своєчасно сплатити частину членського внеску до Адміністративної частини бюджету Міжнародної організації з міграції. Зокрема, перерозподілено деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік. 

  Прийняття рішення зумовлене тим, що унаслідок коливання курсу валют затверджені видатки на 2017 рік не дозволили сплатити зазначений членський внесок в повному обсязі і сума заборгованості перед Міжнародною організацією з міграції складала 6,8 тис. швейцарських франків. 

  Прийняття розпорядження дозволить виконати договірні зобов'язання в межах діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 грудня 2017 р. № 906-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1004020 “Забезпечення виконання завдань та функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб” на суму 186,8 тис. гривень;

  збільшення їх обсягу за програмою 1004070 “Внески до міжнародної організації з міграції” на суму 186,8 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству внутрішніх справ — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 29