• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству охорони здоров’я на 2017 рік. Зокрема, збільшено видатки споживання на організацію і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я на 937,6 тис. гривень.

  Дане рішення дозволить завершити заходи з реорганізації державного закладу “Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України” та забезпечить ефективне використання бюджетних коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 грудня 2017 р. № 924-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 937,6 тис. гривень (з них на оплату праці — 768,5 тис. гривень) шляхом зменшення їх обсягу за програмою 2301170 “Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій у закладах охорони здоров’я науково-дослідних установ та вищих навчальних медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України” та збільшення їх обсягу за програмою 2301350 “Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству охорони здоров’я — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73