• In English
 • Уряд схвалив рішення щодо розподілу додаткового обсягу стабілізаційної дотації, яку передбачається розподілити між обласними бюджетами окремих регіонів та спрямувати для забезпечення виплати в повному обсязі заробітної плати працівникам комунальних закладів охорони здоров’я та освіти.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 грудня 2017 р. № 935-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2017 рік, та розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам між обласними бюджетами

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  1) зменшення обсягу видатків споживання за бюджетною програмою 3511350  “Обслуговування державного боргу” на 147 819 тис. гривень;

  2) зменшення обсягу видатків за бюджетною програмою 3511030 “Резервний фонд” на 90 000 тис. гривень;

  3) збільшення обсягу видатків споживання за програмою 3511110 “Стабілізаційна дотація” на 237 819 тис. гривень.

  2. Затвердити розподіл обсягу стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам, визначеного у пункті 1 цього розпорядження, між обласними бюджетами згідно з додатком.

  3. Міністерству фінансів забезпечити:

  погодження перерозподілу та розподілу видатків, передбачених пунктами 1 та 2 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  4. Обласним державним адміністраціям здійснити розподіл обсягу стабілізаційної дотації, передбаченої у додатку до цього розпорядження, між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад для спрямування на оплату праці з нарахуваннями працівників закладів охорони здоров’я та освіти.

  5. Національному агентству з питань державної служби, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Державній аудиторській службі, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів провести перевірку причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67