• In English
 • Для виконання умов Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством екології та природних ресурсів та Організацією з розробки нових енергетичних та промислових технологій (Японія) Уряд перерозподілив видатки державного бюджету, передбачені Міністерству на 2017 рік.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 01 грудня 2017 р. № 905-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 3500  тис. гривень;

  встановлення за програмою 2401530 “Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату” видатків розвитку у сумі 3300 тис. гривень та видатків споживання у сумі 200 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству екології та природних ресурсів — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету;

  Державній казначейській службі — сплату комісійної винагороди Національному банку за операціями із закупівлі іноземної валюти за бюджетною програмою 2401530 “Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату” за рахунок    загального фонду державного бюджету з відповідним відображенням у бухгалтерському обліку.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 75