• In English
 • Урядом перерозподілено деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству юстиції на 2017 рік.

  Це дозволить Координаційному центру з надання правової допомоги забезпечити оплату послуг адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відшкодування витрат, пов'язаних з її наданням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2017 р. № 919-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству юстиції на 2017 рік, перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3603020 “Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги” в сумі 4 342,4 тис. гривень (з них комунальні послуги та енергоносії — 1 834,9 тис. гривень);

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 3603030 “Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги” в сумі 4 342,4 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству юстиції — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.


          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29