• In English
 • Розпорядженням Уряду визначено перелік бюджетних програм, за якими у 2018 році необхідно затвердити нові порядки використання коштів державного бюджету, та перелік бюджетних програм, за якими повторно розроблені порядки використання коштів державного бюджету, але до яких необхідно внести зміни.

  Реалізація проекту акта дозволить уточнити відповідального виконавця бюджетної програми, підстави залучення одержувачів бюджетних коштів до виконання бюджетної програми, інші положення щодо особливостей бюджетної програми на відповідність документам державного стратегічного планування.

  Зазначені підходи дадуть можливість належного виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” та забезпечення прозорості і ефективності використання бюджетних коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 32-р
  Київ
  Про перелік бюджетних програм, порядки використання коштів державного бюджету за якими визначаються у 2018 році Кабінетом Міністрів України

  1. Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України затвердити перелік бюджетних програм, порядки використання коштів державного бюджету за якими визначаються у 2018 році Кабінетом Міністрів України, згідно з додатком 1.

  2. Головним розпорядникам коштів державного бюджету у тридцятиденний строк з дня набрання чинності Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” забезпечити розроблення та внесення у встановленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проектів актів щодо:

  затвердження порядків використання коштів державного бюджету відповідно до переліку бюджетних програм, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження;

  внесення змін до затверджених порядків використання коштів державного бюджету за бюджетними програмами відповідно до переліку бюджетних програм, за якими затверджені порядки використання коштів державного бюджету, згідно з додатком 2.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67