• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2017 р. № 1001
  Київ
  Про надання у 2017 році державної гарантії за зобов’язаннями державного підприємства “Торецьквугілля”

  Відповідно до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Торецьквугілля” на суму 21 146 тис. гривень для реалізації інвестиційного проекту “Інвестиційний проект технічного переоснащення лави № 42-1146 м пласта m3 ВП “Шахта “Центральна” ДП “Торецьквугілля” (далі — запозичення).

  2. Затвердити Умови надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Торецьквугілля”, що додаються.

  3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 “Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 569) не поширюється на надання державної гарантії за запозиченням.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати у 2017 році документи щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням.

  5. Міністерству енергетики та вугільної промисловості забезпечити погодження надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37