• In English
 • Уряд затвердив Умови надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом у сумі 500 000 тис. доларів США, що залучається Державною іпотечною установою для фінансування державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1065
  Київ
  Про надання у 2017 році державної гарантії за зобов’язаннями Державної іпотечної установи

  Відповідно до пункту 1 статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою) у сумі 500 000 тис. доларів США, що залучається Державною іпотечною установою для фінансування державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу” (далі — запозичення).

  2. Затвердити Умови надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається Державною іпотечною установою (додаються).

  3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 “Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 569) не поширюється на надання державної гарантії за запозиченням.

  4. Уповноважити Міністра фінансів підписати договір щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченням та інші пов’язані з ним документи.

  5. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

  здійснювати моніторинг стану реалізації державного інвестиційного проекту, зазначеного у пункті 1 цієї постанови, та проводити аналіз ефективності державної підтримки для реалізації проекту в установленому Міністерством порядку;

  забезпечити погодження надання державної гарантії, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67