• In English
 • Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Приватному акціонерному товариству “Компанія Ензим”.

  ПрАТ “Компанія Ензим” — підприємство харчової промисловості, основним напрямком діяльності якого є виробництво пресованих та сухих хлібопекарських дріжджів. На власних виробничих потужностях Товариства виробляються хлібопекарські дріжджі в обсягах, які дозволяють забезпечити майже 70% потреб хлібопечення України. Крім того, Товариство має укладені контракти на постачання своєї продукції хлібопекарським підприємствам ряду країн Західної Європи.

  На території, що пропонується для надання в оренду Товариству, знаходяться артезіанські свердловини № 5, № 9 та шахтний колодязь № 4 з будівлями насосних станцій. Ділянки, на яких розташовані свердловини та шахтний колодязь, вільні від цінних лісових і багаторічних насаджень. Біля територій, що відводяться, проходять інженерні комунікації, а саме; господарсько-побутова каналізація, технічний водопровід, електромережі. Артезіанські свердловини № 5, № 9 та шахтний колодязь № 4 з будівлями насосних станцій є у власності ПрАТ “Компанія Ензим”.

  Реалізація проекту розпорядження дозволить Товариству розробити проект землеустрою щодо відведення необхідних земельних ділянок та в подальшому отримати їх в користування на умовах оренди для обслуговування будівель та споруд (артезіанських свердловин № 5, № 9 та шахтного колодязя № 4), які є у власності ПрАТ “Компанія Ензим”. Це надасть можливість забезпечити стабільну роботу Товариства, надходження коштів до місцевого та державного бюджетів, забезпечення роботою більше трьохсот працівників.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 1016-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

  Відповідно до статей 93, 122—124 і 149 Земельного кодексу України надати приватному акціонерному товариству “Компанія Ензим” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 0,0106 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Львівське лісове господарство”), розташованих на території Львівської області, з подальшою передачею їх зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 5 липня 2013 р. № 4390 із зміною цільового призначення для обслуговування артезіанських свердловин № 5 і 9 та шахтного колодязя № 4 з будівлями насосних станцій.

  Приватному акціонерному товариству “Компанія Ензим” передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та розрахунок розміру збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення зазначених земельних ділянок для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75