• In English
 • Уряд надав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 22,6 га.

  Це землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Каховське лісове господарство”. Ділянка розташована на території Новокаховської міської ради Херсонської області.

  Землю передадуть у постійне користування комунальному підприємству “НК Екосервіс” зі зміною цільового призначення під розширення кладовища для м. Нова Каховка.

  Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дасть змогу міському комунальному підприємству замовити відповідний проект землеустрою для облаштування кладовища, що забезпечить належний санітарно-епідеміологічний стан у місті Нова Каховка, позитивно вплине на місто та психологічний стан його мешканців, знизить соціальне напруження та забезпечить можливість поховання померлих.

  Ініціатори розроблення проекту розпорядження — комунальне підприємство “НК Екосервіс” (м. Нова Каховка Херсонської області), Новокаховська міська рада, Херсонська обласна державна адміністрація, які спільними зусиллями планують поліпшити розвиток соціальної сфери міста обласного значення.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 24-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 92, 122, 123, 149 Земельного кодексу України надати комунальному підприємству “НК Екосервіс” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 22,6 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Каховське лісове господарство” (Новокаховське лісництво, квартал 22, виділи 1, 2, 3, 8, 9, 11) та розташована на території м. Нової Каховки Херсонської області, з подальшим наданням її комунальному підприємству “НК Екосервіс” у постійне користування із зміною цільового призначення під розширення кладовища для м. Нової Каховки.

  Комунальному підприємству “НК Екосервіс” відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75