• In English
 • Уряд надав дозвіл ПАТ “Укрнафта” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,3387 гектара в оренду на 2 роки із зміною цільового призначення. Дані ділянки, розташовані на території Косівського району Івано-Франківської області, використовуватимуться для розробки Микуличинського родовища газу і нафти.

  Це сприятиме збільшенню видобутку цих природних ресурсів, а також стабілізації економічної обстановки регіону.

  Крім того, збитки, що будуть заподіяні внаслідок вилучення земельної ділянки лісового фонду (орієнтовно 100 тисяч гривень), будуть відшкодовані ПАТ “Укрнафта” землекористувачеві (ДП “Кутське лісове господарство”).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 січня 2018 р. № 51-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

  Відповідно до статей 93, 122, 123, 124 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл публічному акціонерному товариству “Укрнафта” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 1,3387 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), розташованих на території Косівського району Івано-Франківської області, згідно з додатком з подальшим наданням їх зазначеному товариству в оренду строком на два роки із зміною цільового призначення для розробки Микуличинського родовища газу і нафти.

  Публічному акціонерному товариству “Укрнафта” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельних ділянок для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75