Уряд визначив Міністерство фінансів представником інтересів України у Міжнародній асоціації пробірних служб.  Рішення  підготовлено з метою врегулювання питання представництва від України  в  Міжнародній асоціації пробірних служб (International Association of Assay Offices — ІААО). 

Державна пробірна служба України з 1997 року була повноправним членом Міжнародної асоціації пробірних служб (до 2008 року —  Асоціація європейських пробірних служб). У рамках проведеної Урядом оптимізації контрольно-наглядових органів у сфері господарської діяльності Державну пробірну службу було ліквідовано і частина функцій з реалізації державної політики у сфері державного пробірного контролю була покладена на Мінфін.

Продовжуючи міжнародне співробітництво у сфері пробірного контролю за якістю виробів з дорогоцінних металів, Мінфін буде забезпечувати координацію співпраці з Міжнародною асоціацією пробірних служб  лабораторій казенних підприємств пробірного контролю.

Кабінет Міністрів України
Розпорядження
від 23 травня 2018 р. № 348-р
Київ

Про міжнародне співробітництво у сфері державного пробірного контролю за якістю дорогоцінних металів

Для забезпечення міжнародного співробітництва у сфері державного пробірного контролю за якістю дорогоцінних металів визначити Міністерство фінансів представником від України в Міжнародній асоціації пробірних служб (International Association of Assay Offices).

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 67