Уряд затвердження Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів – розподілювачів теплової енергії.

Створено умови для кожного споживача у будинку щодо вибору оптимального способу забезпечення розподільного обліку споживання послуг з опалення у належному йому приміщенні.

Порядком дозволено у будинках з вертикальною схемою системи централізованого опалення, де немає можливості встановлення індивідуальних теплових лічильників, встановлювати прилади-розподілювачі теплової енергії на радіаторах опалення для подальшого їх використання. 

Це своєю чергою надасть можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником.

Кабінет Міністрів України
Постанова
від 10 жовтня 2018 р. № 829
Київ

Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії

Відповідно до частини сьомої статті 4 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Кабінет Міністрів України постановляє: 

Затвердити Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії, що додається.

        Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 37