Уряд погодився з пропозицією Мінінфраструктури щодо можливості забезпечення здійснення Морською адміністрацією покладених на неї повноважень та виконання функцій з реалізації державної політики у сферах морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства та внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

Нагадаємо, що Державна служба морського та річкового транспорту України була утворена постановою Кабінету Міністрів від 06 вересня 2017 р. № 1095. На сьогодні завершено заходи, пов’язані з державною реєстрацією утвореного органу, затвердженням положення про нього, структури та штатного розпису апарату, кошторису та заповнення 30 % вакансій.

Кабінет Міністрів України
Розпорядження
від 22 серпня 2018 р. № 621-р
Київ

Питання Державної служби морського та річкового транспорту

Погодитися з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо можливості забезпечення здійснення Державною службою морського та річкового транспорту покладених на неї постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 р. № 1095 “Про утворення Державної служби морського та річкового транспорту України” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 10, ст. 357)  повноважень та виконання функцій з реалізації державної політики у сферах морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості).

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 21