• In English
 • Уряд створив робочу групу з підготовки рекомендацій та пропозицій щодо розроблення умов конкурсу з визначення партнерів газотранспортної системи, а також затвердив Положення про неї.

   Реалізація рішення дозволить продовжити виконання завдань, визначених планом реструктуризації НАК “Нафтогаз України” щодо відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 грудня 2017 р. № 1005
  Київ
  Деякі питання відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу

         Кабінет Міністрів України постановляє:

         1. Утворити робочу групу з підготовки рекомендацій та пропозицій щодо розроблення умов конкурсу з визначення партнерів газотранспортної системи у складі згідно з додатком.

         2. Затвердити Положення про робочу групу з підготовки рекомендацій та пропозицій щодо розроблення умов конкурсу з визначення партнерів газотранспортної системи, що додається.

         3. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

         разом з Міністерством закордонних справ у десятиденний строк повідомити іноземних операторів газотранспортної системи про проведення консультацій з метою підготовки рекомендацій та пропозицій до проекту умов конкурсу з визначення партнерів газотранспортної системи;

         забезпечити разом з робочою групою проведення попередніх консультацій з іноземними операторами газотранспортної системи, які відповідають вимогам, визначеним частиною першою статті 21 Закону України “Про ринок природного газу”, з метою підготовки рекомендацій та пропозицій до проекту умов конкурсу на залучення одного або декількох партнерів газотранспортної системи до публічного акціонерного товариства “Магістральні газопроводи України”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37