• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо деяких питань реалізації Закону України "Про Кабінет Міністрів України". Документом передбачено внесення змін до Порядку розгляду питань, пов'язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України. Рішення прийняте з метою удосконалення порядку внесення Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо кандидатур для призначення на посади голів обласних, Київської міської, районних у м. Києві, районних державних адміністрацій, першого заступника, заступників голів обласних, Київської міської державних адміністрацій, а також заступника голови Київської міської державної адміністрації, повноваження якого стосуються сфери виконавчої влади.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 листопада 2017 р. № 874
  Київ
  Деякі питання реалізації Закону України “Про Кабінет Міністрів України”

             Кабінет Міністрів України постановляє:

            1. У пункті 7 Порядку розгляду питань, пов’язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 298 “Деякі питання, пов’язані з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою України, Президентом України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 30, ст. 1107; 2014 р., № 85, ст. 2403):

             1) у підпункті 4:

             абзац третій виключити;

             доповнити підпункт абзацом такого змісту:

           “Пропозиції Прем’єр-міністрові України для подальшого внесення Кабінетові Міністрів України стосовно кандидатур для призначення на посади голів обласних, Київської міської, районних у м. Києві, районних держадміністрацій, першого заступника, заступників голів обласних, Київської міської держадміністрацій, а також заступника голови Київської міськдержадміністрації, повноваження якого стосується сфери виконавчої влади, вносяться після попереднього розгляду в установленому порядку в Секретаріаті Кабінету Міністрів України;”;

            2) абзац другий підпункту 6 виключити.

            2. Обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання цієї постанови.

           

            Прем’єр-міністр України                                                         В. ГРОЙСМАН


  Інд. 19