Додаток
 до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 27 грудня 200

6 р. № 656-р

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури
і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АЛЕКСЄЄНКОВА
Ірина Леонідівна

тренер-масажист збірної команди з фігурного катання на ковзанах, м. Київ­

АЛЛЯНОВ
Анатолій Федорович

фахівець у галузі фізичної культури і спорту, проектування, будівництва та експлуатації спортивних споруд, м. Київ

АМІРХАНОВА
Марина Олегівна

головний тренер збірної команди з фігурного катання на ковзанах, м. Київ

АМШЕННІКОВА
Ірина Віталіївна

майстер спорту міжнародного класу з плавання, срібна призерка чемпіонату Європи 2006 року з плавання, м. Запоріжжя

БАЗЕЛЮК
Ярослав Дмитрович

заслужений тренер України з вільної боротьби, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2006 року Євгена Хавілова, м. Київ

БАХТУРІН
Геннадій Тимофійович

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з біатлону, державний тренер штатної збірної команди з біатлону, м. Київ

БІРЮК
Олена Василівна

заслужений майстер спорту СРСР з художньої гімнастики, суддя міжнародної категорії, багаторазова чемпіонка України та СРСР з художньої гімнастики, м. Київ

БЛИЗНЕЦОВ
Геннадій Олексійович

заслужений майстер спорту СРСР, багаторазовий чемпіон України та СРСР з легкої атлетики, м. Харків

БЛОНСЬКА
Людмила Леонідівна

майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітньої Універсіади 2005 року, м. Бровари Київської області

БОДРОВА
Надія Дмитрівна

заслужений тренер України, багаторазова чемпіонка СРСР, тренер з легкої атлетики Харківського училища фізичної культури

БОЙЦОВ
Максим В’ячеславович

майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України з тхеквандо Всесвітньої федерації тхеквандо, бронзовий призер чемпіонату Європи 2005 року з тхеквандо, м. Запоріжжя

БРЕУС
Сергій Петрович

майстер спорту міжнародного класу з плавання, багаторазовий чемпіон України з плавання, срібний призер чемпіонату Європи 2006 року з плавання, м. Бровари Київської області

БУРМАК
Юрій Сергійович

 багаторазовий чемпіон і призер України
та СРСР з веслування на каное, почесний майстер спорту СРСР, м. Київ

ВАСИЛЬЄВА
Марія Вікторівна

багаторазова призерка ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з настільного тенісу, м. Київ

ВОРОПАЄВ
Ігор Семенович

заслужений тренер України, старший тренер збірної команди з санного спорту,
м. Київ

ГАПОН
Володимир Дмитрович

заслужений тренер України та СРСР з вільної боротьби, м. Київ

ГОДУНКО
Наталія Олександрівна

заслужений майстер спорту, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу 2005 року з художньої гімнастики, м. Київ

ГОЛІНЕЙ
Андрій Васильович

чемпіон та призер чемпіонату світу серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку з легкої атлетики, смт Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області

ГОРБАЧ
Зінаїда Іванівна

заслужений тренер України із спортивної гімнастики, тренер срібної призерки чемпіонату Європи 2006 року Ольги Щербатих, м. Київ

ГОРІН
Олександр Миколайович

заслужений тренер України із спортивної гімнастики, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2006 року Олександра Супруна, м. Луганськ

ГУМЕНЮК
Сергій Миколайович

заслужений тренер України, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року із стрибків у воду Крістіни Іщенко, м. Миколаїв

ДОРОШЕНКО
Ольга Федорівна

заслужений майстер спорту з гандболу, шестиразова чемпіонка СРСР, чотириразова володарка Кубку європейських чемпіонів, чемпіонка світу з гандболу, тренер з гандболу Київського спортивного ліцею-інтернату

ДУБІНІН
Микола Іванович

заслужений тренер України, голова ради ветеранів фізичної культури і спорту Дніпропетровської області,
м. Дніпропетровськ

ДЮЛЬГЕР
Сергій Іванович

дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2006 року з кросу серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, м. Одеса

Д’ЯЧЕНКО
Дмитро Дмитрович

дворазовий чемпіон ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з легкої атлетики, м. Одеса

ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна

чемпіонка світу з шахів серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, м. Київ

ЗАЙЦЕВА
Олена Андріївна

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, генеральний секретар Національного комітету спорту інвалідів,
м. Дніпропетровськ

ЗАКЛАДНИЙ
Геннадій Миколайович

срібний і бронзовий призер ХХ Дефлімпійських ігор з настільного тенісу, м. Полтава

ЗАСЯДКОВИЧ
Ігор Федорович

чемпіон Європи серед спортсменів з вадами зору з дзюдо, бронзовий призер ХII літніх Паралімпійських ігор, с. Черниця Миколаївського району Львівської області

ЗОРІН
Борис Михайлович

заслужений тренер України та СРСР   з біатлону, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ

ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович

заслужений тренер України, тренер-механік із стрільби кульової, м. Львів

ІВАНОВА (ОПАЛЕНКО)
Ніна Федорівна

заслужений майстер спорту, заслужений тренер України з академічного веслування, багаторазова чемпіонка СРСР, УРСР та міжнародних змагань, м. Київ

КАЗНАЧЕЄВА
Світлана Михайлівна

заслужений тренер України, старший тренер паралімпійської збірної команди з плавання,
м. Слов’янськ Донецької області

КАЛІНСЬКИЙ
Анатолій Миколайович

заслужений тренер України з дзюдо, майстер спорту СРСР, старший тренер штатної збірної команди з дзюдо, м. Київ

КАЛІНІНА
Нонна Львівна

заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер збірної команди з кульової стрільби, м. Київ

КЛЄВЦОВА
Ганна Володимирівна

старший тренер із стендової стрільби, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2006 року із стендової стрільби Юрія Нікандрова, м. Київ

КОЗИРЄВА
Тамара Семенівна

майстер спорту з легкої атлетики, заслужений тренер України, чемпіонка СРСР, провідний тренер збірної команди з легкої атлетики,
м. Київ

 

 

КОЛУПАЄВ
Євгеній Федорович

заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер збірної команди з біатлону, м. Київ

КОМАРЕНКО
Ольга Аркадіївна

дворазова чемпіонка ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з кульової стрільби, м. Харків

КОРОБЧИНСЬКА
Інна Миколаївна

заслужений тренер України із спортивної гімнастики, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року Марини Проскуріної, м. Київ

КРАЙНІЙ
Олег Юрійович

головний тренер дефлімпійської збірної команди з пляжного волейболу,
м. Київ

КРАЙТОР
Сергій Петрович

тренер-викладач Вільшанської дитячо-юнацької спортивної школи, тренер бронзового призера чемпіонату світу 2006 року з веслування на каное Максима Прокопенка, Кіровоградська область

КУКСА
Анатолій Павлович

головний тренер збірної команди з кульової стрільби, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Львів

ЛАЗАРЕВА
Тетяна Вікторівна

заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби, м. Донецьк

ЛІСУН
Віталій Сергійович

державний тренер збірної команди із стрибків у воду, майстер спорту, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року із стрибків у воду Юлії Прокопчук, м. Київ

ЛУДАН
Лілія Анатоліївна

майстер спорту міжнародного класу з санного спорту (шосте місце на ХХ зимових Олімпійських іграх в Турині), м. Київ

ЛЯПУНОВ
Валерій Миколайович

заслужений майстер спорту, триразовий абсолютний чемпіон світу із спортивної акробатики, тренер спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 20, м. Київ

ЛЯТОСІНСЬКИЙ
Сергій Вікторович

майстер спорту, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон України, тренер збірної команди із спідвею, м. Львів

МАЗУРО
Сергій Андрійович

чемпіон і срібний призер ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з легкої атлетики, м. Луганськ

МАР’ЯНКО
Тетяна Йосипівна

заслужений тренер України, старший тренер збірної команди із стрибків у воду, тренер бронзової чемпіонки Європи 2006 року із стрибків у воду Олени Федорової, м. Миколаїв

МАТРОСОВА
Анастасія Володимирівна

майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, бронзова призерка чемпіонату Європи 2005 року, м. Київ

МЕДВЕДЬ
Михайло Васильович

майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон СРСР, старший тренер збірної команди з легкої атлетики, м. Київ

МИЦЬ
Ярослав Володимирович

тренер-лікар збірної команди з фігурного катання на ковзанах, м. Київ

МОВЧАН
Людмила Михайлівна

заслужений журналіст України, головний редактор “Спортивної газети”, спеціальний кореспондент “Спортивної газети” на Олімпійських іграх в Атланті, Афінах і Турині, м. Київ

МОНОГАРОВ
Володимир Дмитрович

заслужений майстер спорту, заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон України та СРСР з альпінізму, м. Київ

МОСТІПАКА
Сергій Володимирович

майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи 2005 року з тхеквандо Всесвітньої федерації тхеквандо, с. Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

НАГІБІН
Олександр Геннадійович

заслужений тренер України з дзюдо, майстер спорту СРСР, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року Марини Прищепи, м. Київ

НІКОЛАЄВ
Михайло Олегович

майстер спорту міжнародного класу з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату Європи 2006 року, м. Миколаїв

ОСИПЧУК
Юрій Михайлович

заслужений тренер України, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2006 року із стрибків у воду Костянтина Міляєва, м. Київ

ПАНКРАТОВ
Андрій Васильович

дворазовий чемпіон ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з легкої атлетики, м. Київ

ПАПІРОВИЙ
Валентин Семенович

заслужений тренер України, головний тренер збірної команди з санного спорту, тренер Лілії Лудан (шосте місце на ХХ зимових Олімпійських іграх в Турині), м. Київ

ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович

державний тренер із стрільби кульової та стендової, м. Київ

ПІДЛІСНА
Юлія Володимирівна

майстер спорту міжнародного класу з плавання, багаторазова чемпіонка України,  срібна призерка чемпіонату Європи 2006 року з плавання, м. Запоріжжя

ПІНЧУК
Михайло Григорович

заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер із стрільби з лука, м. Київ

ПІСТУН
Андрій Ігорович

заслужений тренер України з вільної боротьби, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року Олександри Когут, м. Львів

ПОЛТОРАЦЬКИЙ
Олександр Олександрович

чемпіон Європи з пляжного волейболу, чемпіон ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з пляжного волейболу, м. Київ

ПОЛЬОВИЙ
Григорій Володимирович

заслужений тренер, багаторазовий чемпіон України та СРСР з альпінізму і скелелазіння, м. Київ

ПОХОДЕНКО
Володимир Іванович

заслужений тренер України з дзюдо, державний тренер штатної збірної команди з дзюдо, м. Київ

ПРИЩЕПА
Марина Андріївна

майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, бронзова призерка чемпіонату Європи 2006 року, м. Київ

ПРОСКУРІНА
Марина Святославівна

майстер спорту міжнародного класу із спортивної гімнастики, бронзова призерка чемпіонату Європи 2006 року, м. Харків

ПУГАЧЕВСЬКА
Маргарита Юріївна

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту з веслування, суддя національної категорії, директор школи вищої спортивної майстерності Національного університету фізичного виховання і спорту, м. Київ

РИБКІН
Олександр Сергійович

срібний призер чемпіонату Європи 2006 року з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, м. Сімферополь

РОМАНКЕВИЧ
Михайло Якович

заслужений тренер України, тренер збірної команди з дзюдо спортсменів-інвалідів з вадами зору, м. Рівне

РОТАР
Михайло Еммануїлович

заслужений тренер України, багаторазовий призер чемпіонатів України, тренер збірної команди з мотокросу, м. Чернівці

САУНІН
Володимир Іванович

заслужений майстер спорту СРСР, майстер спорту міжнародного класу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, абсолютний чемпіон Європи з дзюдо,
с. Мархалівка Васильківського району Київської області

СЕВЕРОВ
Євген Олександрович

заслужений тренер України та СРСР, майстер спорту з волейболу, м. Луганськ

СИДОРУК
Віктор Васильович

заслужений майстер спорту, заслужений тренер України, головний тренер збірної команди із стрільби з лука, м. Київ

СКУГАРЕВА
Оксана Анатоліївна

президент Української спортивної федерації інвалідів з вадами розумового і фізичного розвитку, віце-президент Національного комітету спорту інвалідів, м. Київ

СЛУГОВИНА
Ілона Михайлівна

чемпіонка світу із спортивних танців на візках, м. Київ

СОКОЛОВСЬКИЙ
Олег Миколайович

заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер паралімпійської збірної команди з легкої атлетики, м. Кіровоград

СТАРІНСЬКИЙ
Степан Іванович

заслужений тренер України, старший тренер збірної команди з кульової стрільби, м. Львів

СТАРОСТІНА
Римма Федорівна

заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер паралімпійської збірної команди з легкої атлетики, м. Луганськ

СУПРУН
Олександр Юрійович

майстер спорту міжнародного класу із спортивної гімнастики, бронзовий призер чемпіонату Європи 2006 року, м. Луганськ

ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

головний тренер збірної команди із стрибків у воду, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи 2006 року із стрибків у воду Катерини Жук, м. Луганськ

ТРОЦЕНКО
Наталія Іванівна

майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, срібна призерка чемпіонату Європи 2006 року, м. Хоростків Гусятинського району Тернопільської області

ТУМАСОВ
Юрій Микитович

заслужений тренер України, суддя всесоюзної категорії з легкої атлетики, почесний суддя із спорту СРСР, м. Київ

ТУПЄЄВ
Юлай Вільович

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з вільної боротьби, тренер срібного призера чемпіонату Європи 2006 року Івана Іщенка, м. Миколаїв

ФОМІН
Сергій Кирилович

заслужений тренер УРСР, заслужений працівник народної освіти України, м. Київ

ФЕДОРИШИН
Василь Петрович

заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, чемпіон Європи 2005 року з вільної боротьби, м. Київ

ХАРЧЕНКО
Дмитро Іванович

дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2006 року з кросу серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, м. Одеса

ХОДАКОВ
Олександр Сергійович

чемпіон ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з легкої атлетики, м. Київ

ЦИГИКАЛ
Анатолій Григорович

тренер-лікар дитячо-юнацької спортивної школи “Голосієве”, м. Київ

ЧЕРКУН
Ольга Сергіївна

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2005 і 2006 років з тхеквандо Всесвітньої федерації тхеквандо, смт Балабине Запорізької області

ЧЕРКУН
Олександр Сергійович

майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2005 року з тхеквандо Всесвітньої федерації тхеквандо, смт Балабине Запорізької області

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Вадим Дмитрович

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з фехтування, суддя міжнародної категорії, м. Запоріжжя

ЧУМАКОВ
Віктор Іванович

майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, дворазовий чемпіон світу серед військовослужбовців, м. Київ

ЩЕРБАТИХ
Ольга Костянтинівна

майстер спорту міжнародного класу із спортивної гімнастики, срібна призерка чемпіонату Європи 2006 року, м. Ровеньки Луганської області

ЩИЧЕНКО
Олег Олександрович

тренер-викладач Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, перший тренер бронзового призера чемпіонату світу 2006 року з веслування на байдарках і каное Сергія Безуглого, м. Миколаїв

ЯНОВСЬКИЙ
Геннадій Едуардович

старший тренер паралімпійської збірної команди України з фехтування на візках,
м. Миколаїв

ЯРОШЕВСЬКА
Юлія Анатоліївна

чемпіонка ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року з пляжного волейболу, чемпіонка Європи з пляжного волейболу, м. Київ

_____________________