• In English
 • Уряд врегулював питання надання адміністративних послуг органами виконавчої влади в частині встановлення плати за видачу документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України членам екіпажів літаків. Зокрема, встановлюється вартість адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення члена екіпажу, в яке імплантовано безконтактний електронний носій. Рішення прийняте на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 листопада 2017 р. № 892

  Київ

  Про встановлення вартості адміністративної послуги
  за оформлення (у тому числі замість втраченого або
   викраденого) та обмін

  посвідчення члена екіпажу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити вартість адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) та обмін посвідчення члена екіпажу у строк:

  1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети — 0,07 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року;

  2) не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети — 0,14 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

  2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 23 додатка 1 до Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1993 р. № 819 “Про створення Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях”  (ЗП України, 1994 р., № 2, ст. 48; Офіційний вісник України, 2017 р., № 29, ст. 845).

  3. Ця постанова набирає чинності з 1 червня 2018 року.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21