• In English
 • Уряд визначив механізм використання коштів, передбачених ДСНС на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави. Прийнята постанова передбачає можливість використання бюджетних коштів на здійснення заходів у районі проведення антитерористичної операції в період її проведення на придбання транспортних засобів для перевезення великогабаритних вантажів та транспортування спеціальної й інженерної техніки до місць виконання завдань. Це забезпечить модернізацію відомчої системи реагування на надзвичайні ситуації шляхом технічного переоснащення підрозділів ДСНС.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 22 листопада 2017 р. № 884

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання
  коштів, передбачених у державному бюджеті Державній
  службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів
  щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 764 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 87, ст. 2847), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “закупівля сідельних тягачів з напівпричепами для перевезення різних великогабаритних вантажів та транспортування спеціальної і інженерної техніки до місць виконання завдань.”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75