• In English
 • Кабінет Міністрів вніс зміни до складу делегації Уряду України для участі у Міжнародній конференції щодо підготовки тексту Конвенції про пряме міжнародне залізничне сполучення. Прийняття цього рішення дасть змогу делегації Уряду України на належному рівні представити та захистити інтереси залізничного транспорту України на черговій (третій) сесії Міжнародної конференції, яка відбудеться 27 листопада - 1 грудня 2017 р. у м. Варшава.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 22 листопада 2017 р. № 825-р

  Київ

  Про внесення змін до розпорядження Кабінету
   Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 825

  Внести зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 825 “Про делегацію Уряду України для участі у Міжнародній конференції щодо підготовки тексту Конвенції про пряме міжнародне залізничне сполучення”, виклавши пункти 1—3 у такій редакції:

  “1. Утворити делегацію Уряду України для участі у Міжнародній конференції щодо підготовки тексту Конвенції про пряме міжнародне залізничне сполучення в такому складі:

  ФЕДОРЕНКО
  Олександр Георгійович

  директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури — глава делегації Уряду України

  ВНУКОВА
  Світлана Миколаївна

  начальник філії “Єдиний розрахунковий
  центр залізничних перевезень” публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”

  ГНАТЕНКО
  Денис Васильович

  перший заступник директора департаменту міжнародного співробітництва публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”

  КОРЖЕНІВСЬКА
  Ірина Євгеніївна

  начальник відділу регуляторної та міжнародно-правової діяльності юридичного департаменту Міністерства інфраструктури

  КУЗЬМЕНКО
  Сергій Володимирович

  начальник відділу договірної та міжнародної роботи юридичного департаменту публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”

  ТОМЧУК
  Юрій Іванович

  головний спеціаліст відділу розвитку залізничних перевезень, логістики та взаємодії з учасниками ринку департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури

  ХОР’ЯКОВ
  Іван Михайлович

  перший заступник начальника департаменту комерційної роботи публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ зміни до складу делегації.

  2. Затвердити Директиви делегації Уряду України для участі у Міжнародній конференції щодо підготовки тексту Конвенції про пряме міжнародне залізничне сполучення (додаються, для службового користування).

  3. Уповноважити главу делегації Уряду України на підписання протоколу Міжнародної конференції щодо підготовки тексту Конвенції про пряме міжнародне залізничне сполучення.”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21