• In English
 • Уряд схвалив розпорядження з метою імплементації в українському законодавстві санкційного режиму Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй щодо окремих фізичних осіб Республіки Гвінея-Бісау, запровадженого резолюцією № 2048 від 18 травня 2012 року. Розпорядження було прийнято з метою запровадження в Україні заборони в'їзду чи транзиту осіб, визначених Комітетом Ради Безпеки ООН стосовно Республіки Гвінея-Бісау, через території країн-членів ООН. Пропозиції Уряду щодо застосування персональних спеціальних обмежувальних заходів підлягають схваленню Радою національної безпеки і оборони України та затвердженню Президентом України.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 15 листопада 2017 р. № 822-р

  Київ

  Про пропозиції щодо застосування персональних
  спеціальних обмежувальних заходів згідно з
  резолюцією Ради Безпеки ООН № 2048 (2012)
  щодо Республіки Гвінея-Бісау


  1. У зв’язку з прийняттям Радою Безпеки ООН резолюції від 18 травня 2012 р. № 2048 щодо Республіки Гвінея-Бісау, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування персонального спеціального обмежувального заходу (санкції) щодо заборони в’їзду на територію України або транзиту через її територію фізичних осіб, визначених у додатку.

  Зазначена санкція не застосовується у разі, коли:

  Комітет Ради Безпеки ООН щодо Гвінеї-Бісау (далі — Комітет) визначить, що та чи інша конкретна подорож виправдана гуманітарною необхідністю, включаючи релігійне зобов’язання;

  в’їзд або транзит необхідні для участі в судовому процесі;

  Комітет визначить, що у тому чи іншому конкретному випадку виключення сприятиме досягненню цілей миру та національного примирення в Республіці Гвінея-Бісау та стабільності у регіоні;

  застосування даної санкції не має наслідком відмову у в’їзді на територію України громадянам України.

  2. Міністерству закордонних справ доводити до відома відповідних державних органів інформацію про рішення Комітету, необхідні для реалізації цього розпорядження.

  3. Доручити Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі, Державній авіаційній службі, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки здійснити заходи, передбачені цим розпорядженням.

  4. Винести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції, визначені цим розпорядженням.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 27

  Перелік, що додається: