• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва другої черги Національного музею "Меморіал жертв голодомору". Це дозволить визначити механізм використання бюджетних коштів за бюджетною програмою "Будівництво другої черги Національного музею "Меморіал жертв голодомору".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 15 листопада 2017 р. № 864

  Київ

  Про затвердження Порядку використання
  коштів, передбачених у державному бюджеті
  для будівництва другої черги Національного
  музею “Меморіал жертв голодомору”


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору”, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 15 листопада 2017 р. № 864

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті
  для будівництва другої черги Національного музею
  “Меморіал жертв голодомору”


  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою “Будівництво другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінкультури.

  3. Замовником будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору” та одержувачем бюджетних коштів є державне унітарне підприємство “Дирекція з будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” (далі — замовник будівництва).

  Видатки на утримання замовника будівництва визначаються з урахуванням вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”.

  4. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення витрат, повязаних з будівництвом другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору”.

  5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та їх попередня оплата здійснюються в установленому законом порядку.

  6. Видатки, пов’язані з фінансуванням будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору”, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про придбані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. Одержувач бюджетних коштів подає Мінкультури щокварталу звіти про використання бюджетних коштів, фактично виконані обсяги робіт з будівництва другої черги Національного музею “Меморіал жертв голодомору” до 10 числа місяця, що настає за звітним.

  9. Мінкультури щокварталу до 20 числа подає Мінфіну узагальнену інформацію про використання бюджетних коштів.

  10. Замовник будівництва забезпечує контроль за виконанням робіт, постачанням продукції, наданням послуг, пов’язаних з капітальним будівництвом, організовує проведення торгів (тендерів), укладає договори (контракти), контролює хід будівництва та здійснює технічний нагляд за ним, проводить розрахунки за поставлену продукцію, виконані роботи, надані послуги, приймає закінчені роботи, а також забезпечує використання коштів за їх цільовим призначенням.

  11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються відповідно до законодавства.

  _____________________