• In English
 • Уряд створив умови для забезпечення фінансовим ресурсом першочергових потреб оперативних підрозділів Управління державної охорони України. Зокрема, перерозподілено залишки бюджетних асигнувань, які виникли за результатами проведення електронних конкурсних процедур у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Управлінню державної охорони України на 2017 рік за загальним фондом, шляхом зменшення видатків споживання та збільшення видатків розвитку. Реалізація розпорядження Уряду забезпечить повне і ефективне використання бюджетних коштів, сприятиме підвищенню рівня контртерористичної діяльності.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 15 листопада 2017 р. № 817-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного
  бюджету, передбачених Управлінню державної
  охорони на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Управлінню державної охорони на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 6601030 “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Управління державної охорони України” на 120,9 тис. гривень;

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 6601020 “Державна охорона органів державної влади та посадових осіб” на 1 879,6 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 6601020 “Державна охорона органів державної влади та посадових осіб” на 2 000,5 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Управлінням державної охорони перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29