• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2017 рік. Зокрема, перерозподілено видатки у сумі 4 056,1 тис. грн. шляхом зменшення їх обсягу за програмою "Функціонування торгових представництв за кордоном" та відповідного їх збільшення за програмою "Внески України до бюджету СОТ, за участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)". Реалізація рішення дозволить виконати міжнародні зобов'язання перед загальним бюджетом Європейського Союзу за участь України в програмі ЄС.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 15 листопада 2017 р. № 810-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених Міністерству
  економічного розвитку і торгівлі на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків споживання у сумі 4 056,1 тис. гривень шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 1201510 “Функціонування торгових представництв за кордоном”;

  збільшення їх обсягу за програмою 1201020 “Внески України до бюджету СОТ, за участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)”, до Єдиного бюджету органів СНД”.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження,  з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67