• In English
 • Уряд виділив 100 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету для вжиття невідкладних заходів з підвищення рівня захищеності об'єктів зберігання боєзапасу Збройних Сил. Це дасть можливість Міністерству оборони України виконати відповідні заходи щодо захищеності об'єктів зберігання боєзапасу Збройних Сил. Прийняття рішення сприятиме удосконаленню системи охорони та оборони визначених військових частин, належному зберіганню боєприпасів та забезпеченню підвищення рівня вибухопожежобезпеки.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 809-р

  Київ

  Про виділення коштів для здійснення заходів,
  пов’язаних з підвищенням рівня захищеності
  об’єктів зберігання боєзапасу Збройних Сил

  1. Виділити Міністерству оборони 100 000 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з підвищенням рівня захищеності об’єктів зберігання боєзапасу Збройних Сил.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству оборони:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 31 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29