• In English
 • Урядом затверджено Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених на організацію та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництво "Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 листопада 2017 р. № 849

  Київ

  Про затвердження Порядку використання коштів
  державного бюджету, передбачених для організації
  та проведення архітектурного конкурсу, проектування
  та будівництва Національного меморіального комплексу
  Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для організації та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності, що додається.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

                       В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 8 листопада 2017 р. № 849

  ПОРЯДОК
  використання коштів державного бюджету, передбачених для
  організації та проведення архітектурного конкурсу,
  проектування та будівництва Національного меморіального
  комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, передбачених за програмою “Організація та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництво Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції гідності” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінкультури.

  3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення витрат, пов’язаних із:

  1) організацією та проведенням міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності”;

  2) проектуванням та будівництвом Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності.

  Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

  4. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюються в установленому законом порядку.

  Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю та підставі актів приймання-передачі виконаних робіт та наданих послуг.

  5. Видатки, пов’язані з фінансуванням організації та проведення міжнародного відкритого архітектурного конкурсу, проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності”, здійснюються відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. № 2137 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 47, ст. 2308).

  6. Видатки, пов’язані з фінансуванням проектування та будівництвом Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету

  Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

  7. Мінкультури подає Мінфіну щокварталу до 20 числа наступного за звітним місяця інформацію про стан використання коштів.

  8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________