• In English
 • Внаслідок реформ Україна має закріпитися як провідна світова держава в галузі спорту вищих досягнень і зберегти систему масового спорту як фундамент здорового способу життя. Міністерство молоді та спорту України вживає заходів для посилення роботи щодо популяризації рухової активності та здорового способу життя серед українців, особливо серед молоді. Враховуючи зазначене, Міністерством розроблено зміни до плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація". Документ удосконалює процедуру проведення моніторингу основних показників рухової активності різних вікових та соціальних верств населення, стимулюючих та стримуючих чинників. Прийняття акта дозволить надавати органам управління сферою фізичної культури та спорту своєчасну і достовірну інформацію щодо оцінки та прогнозу соціальної ситуації із залучення населення до оздоровчої рухової активності. Водночас це створить умови для виконання завдань, визначених Національною стратегією з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 8 листопада 2017 р. № 804-р

  Київ

  Про внесення змін до пункту 14 плану заходів
   на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з
  оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року
  “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”


  Внести до пункту 14 плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 653, зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

   



   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  розпорядженням Кабінету Міністрів України
  від 8 листопада 2017 р. № 804-р

  ЗМІНИ,
  що вносяться до пункту 14 плану заходів
  на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії
   з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року
  “Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація”



  У графі “Найменування заходу”:

  підпункт 2 виключити;

  підпункт 3 викласти у такій редакції:

  “3) проведення моніторингу основних показників рухової активності різних вікових та соціальних верств населення, стимулюючих та стримуючих факторів”.

  _____________________