• In English
 • Уряд врегулював питання використання печаток під час документального оформлення процедури поставки пально-мастильних матеріалів, що придбаваються нерезидентами для передачі учасниками спільних із підрозділами ЗСУ військових навчань на території України, які проводяться в рамках програми "Партнерство заради миру", для звільнення від обкладення податком на додану вартість. Постанова передбачає засвідчення документів (у тому числі копій), які надаються підприємствами до Міністерства оборони для одержання довідки про постачання пально-мастильних матеріалів учасникам військових навчань, лише підписом уповноваженої особи підприємства, без скріплення гербовою печаткою. Рішення прийняте на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 8 листопада 2017 р. № 845

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 4 Порядку
  поставки пально-мастильних матеріалів, що
   придбаваються нерезидентами для передачі учасникам
   спільних з підрозділами Збройних Сил України військових
  навчань на території України, які проводяться в рамках
  програми “Партнерство заради миру”, операції з поставки
  яких на митній території України звільняються
   від обкладення податком на додану вартість


  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 Порядку поставки пально-мастильних матеріалів, що придбаваються нерезидентами для передачі учасникам спільних з підрозділами Збройних Сил України військових навчань на території України, які проводяться в рамках програми “Партнерство заради миру”, операції з поставки яких на митній території України звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 569 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 41, ст. 1683; 2014 р., № 78, ст. 2241), виклавши абзац сьомий в такій редакції:

  “Документи складаються українською мовою та засвідчуються підписом уповноваженої особи підприємства, у тому числі копії документів.”.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29