• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про порядок розміщення дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в Україні. Рішення прийняте для приведення існуючої процедури погодження місць розташування іноземних дипломатичних та консульських установ у відповідність до положень Віденських конвенцій про дипломатичні і консульські зносини 1961 та 1963 років відповідно.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 25 жовтня 2017 р. № 811

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 4 Положення про

  порядок розміщення дипломатичних представництв,

  консульських установ іноземних держав, представництв

  міжнародних та іноземних організацій в Україні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 Положення про порядок розміщення дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 1995 р. № 146, — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 670 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 27, с. 132), виклавши абзац перший в такій редакції:

  “4. Питання про розміщення дипломатичного представництва, консульської установи акредитуючої держави та представництва міжнародної міжурядової організації, крім резиденцій їх керівників, розглядається за письмовим зверненням акредитуючої держави чи відповідного органу міжнародної міжурядової організації до МЗС. Дипломатичні представництва, консульські установи акредитуючої держави та представництва міжнародних міжурядових організацій у десятиденний термін письмово повідомляють МЗС про нову адресу розміщення резиденцій їх керівників. МЗС веде облік місць проживання працівників дипломатичних представництв та працівників консульських установ, яким надаються привілеї та імунітети відповідно до міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Питання про розміщення дипломатичного представництва, консульських установ держави-агресора, резиденцій їх керівників розглядається МЗС за письмовим зверненням такої держави.”.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27