Уряд вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, удосконаливши деякі процедури. Документом передбачено, що у разі участі кандидата в іншому конкурсі на вакантну посаду на зайняття посад фахівців з питань реформ протягом шести місяців з дня проходження останнього тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією використовуються результати відповідного виду тестування. Також уточнено, що для отримання додаткового балу за володіння однією іноземною мовою надається як сертифікат, так і інші документи, що посвідчують успішне складання іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 жовтня 2017 р. № 815

Київ

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу
на зайняття посад державної служби

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1116; 2017 р., № 71, ст. 2163, № 76, ст. 2323), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 13 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 6 листопада 2017 року.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

        В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 19Зміни, що додаються: