• In English
 • Уряд затвердив план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік. Документом, зокрема, передбачено проведення тренінгів з антикорупційних комунікацій для представників центральних органів виконавчої влади, запровадження практики регулярних медіа-заходів з антикорупційної тематики в державних органах тощо. Нагадаємо, що Уряд затвердив Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік, мета якої - формувати ефективну та системну комунікаційну роботу з суспільством у сфері запобігання та протидії корупції.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 18 жовтня 2017 р. № 765-р

  Київ

  Про затвердження плану заходів
  з реалізації Стратегії комунікацій у сфері
  запобігання та протидії корупції на 2017 рік

  1. Затвердити план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік, що додається.

  2. Центральним органам виконавчої влади разом з іншими державними органами, відповідальними за виконання плану заходів, подати до 15 лютого Міністерству інформаційної політики інформацію про стан його виконання для узагальнення та подання до 15 березня Кабінетові Міністрів України.

  3. Міністерству інформаційної політики, центральним органам виконавчої влади разом з іншими державними органами, відповідальними за виконання плану заходів, забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах бюджетних призначень на відповідний рік.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29

   

  Стратегія комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік, що додається: