• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній академії медичних наук на 2017 рік. Дане рішення дозволить забезпечити виплату у жовтні-грудні заробітної плати працівникам наукових підрозділів установ Національної академії медичних наук.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 25 жовтня 2017 р. № 755-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків державного
  бюджету, передбачених Національній академії
  медичних наук на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Національній академії медичних наук на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 6561060 “Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України” на 40 000 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 6561040 “Фундаментальні дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері профілактики і лікування хвороб людини, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та об’єктів, що становлять національне надбання” на 40 000 тис. гривень.

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Національною академією медичних наук перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73