• In English
 • Урядом схвалено Стратегію імплементації положень директив та регламентів Європейського Союзу у сфері міжнародного морського та внутрішнього водного транспорту ("дорожню карту"). Це дозволить вдосконалити державну систему управління у сфері безпеки на морському та внутрішньому водному транспорті, гармонізувати законодавство України відповідно до стандартів ІМО та ЄС у сфері безпеки та охорони на морському транспорті. Рішення Уряду також сприятиме створенню умов для посилення функціональної та інституційної спроможності органів влади в Україні, уповноважених на виконання зобов'язань та обов'язків держави прапора, порту та прибережної держави. Окрім цього, прийняття "дорожньої карти" дозволить покращити умови праці та зайнятості моряків на борту суден, у сфері торговельного мореплавства, сприятиме підвищенню кваліфікації, а також перепідготовки моряків.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 747-р

  Київ

  Про схвалення Стратегії  імплементації положень
  директив та регламентів Європейського Союзу
  у сфері міжнародного морського та внутрішнього
  водного транспорту (“дорожньої карти”)


  1. Схвалити Стратегію імплементації положень директив та регламентів Європейського Союзу у сфері міжнародного морського та внутрішнього водного транспорту (“дорожню карту”), що додається.

  2. Затвердити план заходів з імплементації положень директив та регламентів Європейського Союзу у сфері міжнародного морського та внутрішнього водного транспорту, що додається.

  3. Міністерству інфраструктури разом з іншими центральними органами виконавчої влади забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах відповідних бюджетних призначень, а також за рахунок ресурсів міжнародної технічної допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

  Стратегія, план заходів та перелік, що додаються: