• In English
 • Уряд виділив кошти Черкаській обласній державній адміністрації для ліквідації наслідків стихійного лиха. З резервного фонду державного бюджету буде виділено 9 110,521 тис гривень на проведення аварійно-відбудовних робіт на об'єктах соціальної сфери, які пошкоджені внаслідок потужного буревію, який пронісся Черкащиною 1 липня 2017 року.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 жовтня 2017 р. № 746-р

  Київ

  Про виділення коштів для проведення
  аварійно-відбудовних робіт на об’єктах
  соціальної сфери, які пошкоджені внаслідок
  стихійного лиха, яке сталося 1 липня 2017 р.
  на території Черкаської області  1. Виділити Черкаській облдержадміністрації 9 110,521 тис. гривень для проведення аварійно-відбудовних робіт на об’єктах соціальної сфери, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха, яке сталося 1 липня 2017 р. на території Черкаської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Черкаській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із проведенням аварійно-відбудовних робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                                В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75