• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Державному управлінню справами на 2017 рік. Розпорядженням передбачається перерозподілити 200 млн. гривень програми "Виконання невідкладних заходів у Маріїнському палаці", збільшивши витрати на державний інвестиційний проект реставрації та пристосування Маріїнського палацу у 2017 році. Реалізація положень розпорядження сприятиме раціональному використанню коштів та прискорить відновлення автентичності архітектурно-паркового ансамблю Маріїнського палацу.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 734-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених
  Державному управлінню справами на 2017 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Державному управлінню справами на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків розвитку в сумі 200 000 тис. гривень шляхом:

  зменшення їх обсягу за програмою 0301830 “Виконання невідкладних заходів у Маріїнському палаці”;

  збільшення їх обсягу за програмою 0301860 “Реставрація та пристосування Маріїнського палацу в м. Києві”.

  2. Міністерству фінансів внести зміни до розпису державного бюджету після погодження Державним управлінням справами перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

            В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 67