• In English
 • Уряд підвищує ефективність соціального обслуговування населення. З цією метою урядовим рішенням забезпечено створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі "Прозорий офіс" на територіях міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 736-р

  Київ

  Деякі питання створення та забезпечення функціонування
  центрів надання адміністративних послуг, у тому
  числі послуг соціального характеру,
  в форматі “Прозорий офіс”


  1. Затвердити перелік міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, що додається.

  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад:

  1) визначити приміщення для створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” з метою підвищення ефективності соціального обслуговування населення з урахуванням вимог Примірного положення про центр надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 р. № 118 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 16, ст. 557), Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 588 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 66, ст. 2396), а також порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що встановлюються Кабінетом Міністрів України, та нормативних вимог щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

  2) забезпечити розроблення проектно-кошторисної документації для проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), отримання письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проекту будівництва, а також інших необхідних документів;

  3) забезпечити проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”, на умовах співфінансування (з місцевих бюджетів — не менш як 10 відсотків).

  3. Міністерству соціальної політики разом з Міністерством фінансів під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік передбачати видатки для співфінансування проведення робіт (у тому числі капітального ремонту, реконструкції, будівництва, реставрації), пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс”.

  4. Міністерству соціальної політики за погодженням з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у межах виконання проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” забезпечувати відповідним обладнанням створені центри надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі “Прозорий офіс” та організовувати навчання спеціалістів таких центрів.

  5. Визнати такими, що втратили чинність:

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 578 “Про реалізацію на території мм. Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова пілотних проектів щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі “Прозорий офіс” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 67, ст. 2243);

  розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 928 “Про внесення зміни до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 578” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 99, ст. 3235).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  розпорядженням Кабінету Міністрів України
  від 11 жовтня 2017 р. № 736-р

  ПЕРЕЛІК
  міст обласного значення та об’єднаних територіальних
  громад, що мають намір створити та забезпечити
  функціонування центрів надання адміністративних
  послуг, у тому числі послуг соціального характеру,
  в форматі “Прозорий офіс”
  1. м. Буча.

  2. Байковецька сільська об’єднана територіальна громада Тернопільської області.

  3. Великогаївська сільська об’єднана територіальна громада Тернопільської області.

  4. Великодедеркальська сільська об’єднана територіальна громада Тернопільської області.

  5. м. Дніпро.

  6. м. Дружківка.

  7. м. Житомир.

  8. м. Кам’янське.

  9. м. Кривий Ріг.

  10. м. Київ.

  11. м. Кропивницький.

  12. м. Львів.

  13. Мельнице-Подільська селищна об’єднана територіальна громада Тернопільської області.

  14. м. Мирноград.

  15. м. Новоград-Волинський.

  16. м. Одеса.

  17. м. Рівне.

  18. м. Рубіжне.

  19. Скала-Подільська селищна об’єднана територіальна громада Тернопільської області.

  20. м. Слов’янськ.

  21. м. Харків.

  22. м. Черкаси.

  23. м. Чернігів.

  _____________________