• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної служби на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави. Зокрема, розширено перелік напрямів використання коштів за бюджетною програмою "Видатки для Адміністрації Державної прикордонної служби України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави". Це дасть можливість ефективно використовувати кошти, передбачені для Державної прикордонної служби України, на закупівлю озброєння, закупівлю засобів ідентифікації та модернізацію інформаційно-телекомунікаційних систем, закупівлю та модернізацію спеціальної техніки.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 11 жовтня 2017 р. № 767

  Київ

  Про внесення змін до пункту 2 Порядку
  використання коштів, передбачених у державному
  бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної
  служби на реалізацію заходів щодо підвищення
  обороноздатності і безпеки держави  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної служби на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 721 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 85, ст. 2775), виклавши його в такій редакції:

  “2. Бюджетні кошти спрямовуються, зокрема, на:

  закупівлю та модернізацію військової і спеціальної техніки;

  закупівлю озброєння та боєприпасів;

  закупівлю засобів ідентифікації, модернізацію інформаційно-телекомунікаційних систем;

  погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок бюджетного періоду, зобов’язання за якою зареєстровані в органах Казначейства.”.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29