• In English
 • Урядом внесено зміни до порядку надання пільг із придбання твердого палива та скрапленого газу. Рішення прийняте з метою встановлення строків формування списків пільговиків на придбання твердого палива та скрапленого газу виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад для призначення відповідних пільг та інформування про це заявників.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 11 жовтня 2017 р. № 765

  Київ

  Про внесення змін до Порядку надання пільг на
  придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок
  субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 77 (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 289; 2011 р., № 47, ст. 1914; 2017 р., № 2, ст. 44), зміни, що додаються.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 73

   

      

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 11 жовтня 2017 р. № 765

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Порядку надання пільг на
  придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок
  субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам


  1. Пункт 4 після слів “уповноважений орган) або до” доповнити словами “виконавчих органів”.

  2. Пункт 5 викласти в такій редакції:

  “5. Уповноважені органи, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад щомісяця складають списки осіб (із зазначенням пільгових категорій) для призначення пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — список).

  Список, підписаний сільським, селищним, міським головою (іншою уповноваженою особою) та завірений печаткою, щомісяця до 2 числа подається уповноваженому органу.

  Уповноважений орган звіряє список з інформацією, внесеною до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.”.

  3. Пункт 8 викласти в такій редакції:

  “8. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад щомісяця до 2 числа інформують уповноважені органи про зміни стосовно особи (реєстрація місця проживання, підключення житла до системи газо, тепло-, електропостачання для опалення, смерть).

  Уповноважений орган протягом десяти днів з дати затвердження списку інформує особу про призначення (непризначення) пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу.”.

  _____________________