• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству екології та природних ресурсів на 2017 рік. Рішення прийняте на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством екології та природних ресурсів України та Організацією з розробки нових енергетичних та промислових технологій (Японія).


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 11 жовтня 2017 р. № 718-р

  Київ

  Про перерозподіл деяких видатків
  державного бюджету, передбачених
  Міністерству екології та природних
  ресурсів на 2017 рік


  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 115000  тис. гривень;

  встановлення обсягу видатків розвитку за програмою 2401530 “Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату” у сумі 115000 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству екології та природних ресурсів — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75