• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо спрямування бюджетних коштів на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова". Зокрема, затверджено відповідний Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку даного державного підприємства. Прийняття акта сприятиме фінансовому оздоровленню одного з головних підприємств космічної галузі та сприятиме зниженню соціальної напруги серед працівників. Нагадаємо, що державним бюджетом на 2017 рік на погашення заборгованості ДП передбачено фінансування у сумі 50 млн. грн.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 4 жовтня 2017 р. № 743

  Київ

  Про затвердження Порядку використання коштів,
  передбачених у державному бюджеті для фінансової
  підтримки державного підприємства “Виробниче об’єднання
  Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова”
   на погашення заборгованості із заробітної плати  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” на погашення заборгованості із заробітної плати, що додається.

  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21

   

     ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 4 жовтня 2017 р. № 743

  ПОРЯДОК
  використання коштів, передбачених у державному бюджеті
  для фінансової підтримки державного підприємства “Виробниче
  об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова”
  на погашення заборгованості із заробітної плати  1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” на погашення заборгованості із заробітної плати” (далі — бюджетні кошти).

  2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є ДКА.

  Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” (далі — виробниче об’єднання “Південмаш”).

  3. Бюджетні кошти спрямовуються на безповоротній основі на погашення заборгованості із заробітної плати та внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати.

  4. ДКА перераховує бюджетні кошти виробничому об’єднанню “Південмаш” на окремий рахунок, відкритий в органі Казначейства.

  5. Виробниче об’єднання “Південмаш” подає до ДКА для відповідного контролю до перерахування бюджетних коштів розрахунок заборгованості із заробітної плати щодо кожного працівника об’єднання; довідки для внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати, та щомісяця до 10 числа інформацію про використані бюджетні кошти.

  6. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

  _____________________