• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення коштів для відновлення і капітального ремонту інфраструктури військової частини А 1352, яка була пошкоджена внаслідок надзвичайної ситуації 23 березня 2017 р. в місті Балаклія Харківської області. За розрахунками Міноборони, у відповідності з експертним висновком Мінрегіонбуду, на зазначені ремонтні роботи необхідно 27,02 млн. гривень, які будуть виділені з резервного фонду державного бюджету. При цьому, слід зазначити, заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії продовжуються. За рахунок наявних коштів Міністерства оборони України проведено заходи з розмінування та очищення території від вибухонебезпечних предметів, здійснено виплати на відрядження та винагороду особовому складу, задіяному в розмінуванні.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 жовтня 2017 р. № 702-р

  Київ

  Про виділення коштів для проведення робіт
  з відновлення і капітального ремонту пошкодженої
  внаслідок надзвичайної ситуації, що склалася
  23 березня 2017 р., інфраструктури військової частини
  А 1352 (м. Балаклія Харківської області)  1. Виділити Міністерству оборони 27 019,89 тис. гривень для проведення робіт з відновлення і капітального ремонту пошкодженої внаслідок надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 р., інфраструктури військової частини А 1352 (м. Балаклія Харківської області).

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству оборони:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29