• In English
 • Уряд прийняв рішення виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 86 963,299 тис. гривень. Кошти з резервного фонду будуть направлені на здійснення першочергових невідкладних заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв'язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області. Це також дозволить запобігти виходу шахтних вод на поверхню у поймі річки Лугань із загрозою підтоплення населених пунктів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 4 жовтня 2017 р. № 697-р

  Київ

  Про виділення коштів для здійснення першочергових
  невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням
  виникненню надзвичайної ситуації техногенного
  характеру у зв’язку із затопленням шахт
  Первомайсько-Стаханівського вугледобувного
  регіону Луганської області
  1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 86 963,299 тис. гривень для здійснення першочергових невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням першочергових невідкладних заходів, визначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37