• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку закладів фізичної культури і спорту всеукраїнського рівня, які фінансуються з державного бюджету, баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки та всеукраїнських громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, які можуть отримувати фінансову підтримку з державного бюджету, включивши до нього комплекс спортивних споруд Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України. Комплекс спортивних споруд включає в себе водно-веслувальну базу, стадіон та спорткомплекс "Динамо". Постанова Уряду дасть можливість спрямовувати бюджетні кошти на підтримку в належному стані споруд Одеської обласної організації ФСТ "Динамо" України.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 20 вересня 2017 р. № 728

  Київ

  Про внесення зміни у додаток 2 до
  постанови Кабінету Міністрів України
  від 29 липня 2015 р. № 596

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2015 р. № 596 “Про затвердження переліків закладів фізичної культури і спорту всеукраїнського рівня, які фінансуються з державного бюджету, баз олімпійської, паралімпійської і дефлімпійської підготовки та всеукраїнських громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, які отримують фінансову підтримку з державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 67, ст. 2209; 2017 р., № 67, ст. 1986), доповнивши його після позиції “Спортивний комплекс Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, м. Харків”

  такими позиціями:

  “Стадіон “Динамо” Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, м. Одеса

  Водно-веслувальна база “Динамо” Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, 14-й кілометр Овідіопольської дороги, Овідіопольський район, Одеська область

  Спортивний комплекс “Динамо” Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, м. Одеса”.

  Прем’єр-міністр України                                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73