• In English
 • Уряд виділив 23,5 млн. гривень Міністерству внутрішніх справ. Ці кошти з державного резерву спрямують для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Рішення надасть можливість здійснити заходи, пов'язані із очищенням території від вибухонебезпечних предметів у м. Калинівці та прилеглих населених пунктах Вінницької області. Нагадаємо, що 26 вересня на території арсеналу Збройних сил України поблизу м. Калинівці Вінницької області виникла пожежа, що призвела до детонування боєприпасів.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 27 вересня 2017 р. № 668-р

  Київ

  Про виділення коштів для здійснення заходів,
  пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних
  предметів території м. Калинівки Вінницької
  області та прилеглих населених пунктів


  1. Виділити Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) 23 500 тис. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з очищенням від вибухонебезпечних предметів території м. Калинівки Вінницької області та прилеглих населених пунктів.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству внутрішніх справ:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

  Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75