• In English
 • Уряд виділив Вінницькій облдержадміністрації 100 млн. гривень з резервного фонду державного бюджету. Рішення надасть можливість провести аварійно-відбудовні роботи на житлових будинках, об'єктах комунальної та соціальної сфери та інших об'єктах, які постраждали внаслідок пожежі та вибуху боєприпасів на складі у м. Калинівці.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 27 вересня 2017 р. № 667-р

  Київ

  Про виділення коштів для проведення
  заходів з ліквідації наслідків надзвичайної
  ситуації, що склалася 26 вересня 2017 р.
  у м. Калинівці Вінницької області


  1. Виділити Вінницькій облдержадміністрації 100 000 тис. гривень для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 26 вересня 2017 р. у м. Калинівці Вінницької області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Вінницькій облдержадміністрації:

  затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з проведенням заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75