• In English
 • Урядом прийнято розпорядження, що дозволить укласти з Європейською Комісією Додаткову угоду № 2 для продовження реалізації Угоди про фінансування програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" до 19 грудня 2020 року. Реалізація Угоди продовжується для забезпечення з боку Європейської Комісії фінансування проектів з регіонального та місцевого розвитку, включаючи підтримку людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України, на загальну суму 25 млн. євро. Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання Додаткової угоди № 2. Нагадаємо, що в рамках зазначеної Угоди Україні надається технічна допомога для підтримки взаємодії, забезпечення участі та узгодження на національному та регіональному рівнях питань, що стосуються політики регіонального розвитку, заходів й управлінських структур.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 20 вересня 2017 р. № 658-р

  Київ

  Про підписання Додаткової угоди № 2 між
  Урядом України та Європейською Комісією, що діє
  від імені  Європейського Союзу, до Угоди про
  фінансування програми “Підтримка політики
  регіонального розвитку в Україні”
  (ENPI/2011/022-825)
   

  Схвалити проект Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” (ENPI/2011/022-825).

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України  Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

  Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52