• In English
 • Уряд прийняв рішення про вилучення і передачу в оренду земельної ділянки із зміною цільового призначення ПрАТ "Київобленерго" для реалізації проекту будівництва підстанції 110/35/10 кВ "Козин". Зокрема, земельна ділянка площею 1 га надана в оренду на 49 років. Фінансування робіт здійснюватиметься за власні кошти ПрАТ "Київобленерго".


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 19 липня 2017 р. № 630-р

  Київ

  Про вилучення і передачу в оренду земельної
  ділянки із зміною цільового призначення

  1. Відповідно до статей 20, 122—124, 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства “Київське лісове господарство” земельну ділянку (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси) площею 1 гектар (кадастровий номер 3223155400:06:011:0047), розташовану на території Козинської селищної ради Обухівського району Київської області, та передати її в оренду із зміною цільового призначення приватному акціонерному товариству “Київобленерго” на строк 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів передачі електричної енергії (повітряні та кабельні лінії електропередачі, трансформаторні підстанції, розподільні пункти та пристрої).

  Обухівській райдержадміністрації укласти договір оренди земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

  2. Приватному акціонерному товариству “Київобленерго” відшкодувати відповідно до законодавства втрати лісогосподарського виробництва та збитки, що будуть завдані державному підприємству “Київське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 75