• In English
 • Урядом прийнято розпорядження, яким підтримано пропозицію Міністерства юстиції щодо запровадження ведення обліку засуджених та осіб, узятих під варту, шляхом створення відповідного Єдиного реєстру таких осіб. Зазначене Міністерство визначено його Держателем. Реалізація розпорядження дозволить запровадити електронну базу даних про засуджених та осіб, узятих під варту, що своєю чергою забезпечить організацію ефективної роботи органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України, належної міжвідомчої взаємодії, зменшення корупційних ризиків за рахунок автоматизації процесів з урахуванням вимог щодо захисту персональних даних.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 6 вересня 2017 р. № 608-р

  Київ

  Деякі питання обліку засуджених
  та осіб, узятих під варту

  1. З метою забезпечення оперативного отримання інформації про засуджених та осіб, узятих під варту, підтримати пропозицію Міністерства юстиції щодо:

  запровадження ведення обліку засуджених та осіб, узятих під варту, шляхом створення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту (далі — Реєстр), визначивши його держателем Міністерство юстиції;

  визначення адміністратором Реєстру державного підприємства, що належить до сфери управління Міністерства юстиції, яке здійснюватиме заходи з розроблення та супроводження програмного забезпечення Реєстру, відповідатиме за технічне і технологічне забезпечення, збереження та захист даних, що містяться в Реєстрі.

  2. Міністерству юстиції затвердити порядок формування та ведення Реєстру, а також забезпечити внесення до Реєстру актуальних та архівних (починаючи з 2010 року) відомостей щодо засуджених та осіб, узятих під варту.

  3. Заходи, передбачені пунктом 1 цього розпорядження, здійснити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 29