• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови щодо здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Прийняття рішення врегульовує питання здійснення попередньої оплати робіт з підключення (приєднання) електроустановок замовника до мереж електрозабезпечення власників (ПАТ "Київенерго", ПАТ "Київобленерго" та ПАТ "Укрзалізниця"), а також переносу ліній електропередач на ділянках автомобільної дороги Н-01 Київ - Знам'янка. Це дасть можливість розпочати роботи із підключення електроустановок замовника до мереж електрозабезпечення власників, на ділянках автомобільної дороги Н-01 Київ - Знам'янка у рамках реалізації спільного між Україною, Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку Проекту "Проект покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва", а також забезпечить можливість здійснення підключення (приєднання) електроустановок і на інших контрактах, що фінансуються як за кошти МФО, так і за рахунок інших джерел фінансування.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 19 липня 2017 р. № 670

  Київ

  Про внесення змін до постанови Кабінету
  Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 p., № 34, ст. 916; 2016 р., № 2, ст. 95, № 88, ст. 2885; 2017 р., № 43, ст. 1348) такі зміни:

  підпункт 42 пункту 1 викласти в такій редакції:

  “42) на строк не більше дев’яти місяців:

  робіт для об’єкта “Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” по вул. Чорновола, 28/1, у Шевченківському районі м. Києва” у розмірі до 100 відсотків їх вартості;

  робіт та послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж у розмірі до 100 відсотків їх вартості;

  робіт та послуг з перенесення ліній електропередачі у розмірі до 100 відсотків їх вартості;”;

  абзац перший пункту 2 після слів “у Шевченківському районі м. Києва” доповнити словами і цифрами “, робіт та послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж та з перенесення ліній електропередачі у розмірі до 100 відсотків їх вартості”.

  Прем’єр-міністр України                                                        В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21