• In English
 • Урядом вдосконалено механізм одночасної дії будівельних норм та нормативних документів ЄС. Відповідно до змін в законодавстві щодо удосконалення містобудівної діяльності, яке набрало чинності 10 червня 2017 року, вилучається класифікації об'єктів будівництва за категоріями складності та запроваджується класифікація будівель і споруд за класом наслідків (відповідальності). Задля приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність до законодавства, внесено зміни до Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу. Також визнано такою, що втратила чинність, постанова Уряду від 27.04.2011 № 557 "Про затвердження Порядку віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорії складності". Постановою вдосконалено механізм одночасної дії будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами ЄС.


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ПОСТАНОВА

  від 30 серпня 2017 р. № 666

  Київ

  Про внесення зміни до пункту 3 Порядку застосування
  будівельних норм, розроблених на основі національних
  технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих
  з нормативними документами Європейського Союзу,
  та визнання  такими, що втратили чинність, деяких
   постанов Кабінету Міністрів України
  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до пункту 3 Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 547 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 40, ст. 1641),  замінивши слова та цифри  “які належать до I, II, III та IV категорій складності” словами та цифрами “які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1) та середніми (СС2) наслідками”.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 557 “Про затвердження Порядку віднесення об’єктів будівництва до IV і V категорій складності” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1671);

  пункт 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України у сфері містобудівної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 778 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 79, ст. 2644).

   

   

  Прем’єр-міністр України

   

   

  В. ГРОЙСМАН

   

   

  Інд. 21